Ana Sayfa
Bahçelievler'de Görele Depremi
26 Ocak 2011 Çarşamba 23:45
Bağcılar Göreleliler Derneğinin Bahçelievler öğretmen evinde düzenlediği gecede izdiham yaşandı.

Bağcılar Göreleliler Derneğinden muhteşem bir gece.

Görele Bahçelievler'de kükredi.

Hüdayi Sayın'dan, Ertuğrul Melikoğlu'na,Dr. Adil Emecan'dan, Hikmet Tekiroğlu'na, Hasan Ali Kodal'dan, Birol Kardaş'a, Sıtkı Ada'dan,bir çok STK Başkan ve yöneticilerine protokol geceye büyük ilgi gösterdi.

Elifçe gecede yine bildiğiniz gibiydi.

Birol Kardaş,Ertuğrul Melikoğlu,Muzaffer Sürmen,Muhittin Çelik.

İnanca Köyü Derneği Başkanı Mahmut Poşul ve Bakırköy GÖRHELE Pide İbrahim Kodal'da geceye destek verenler arasındaydı.

Horon ve Kemençe işte size Görele.

Geceye başka bir proğramdan geçte olsa gelerek hemşerilerine destek veren H.İbrahim Topçu ve kardeşleri Harun ve Yusuf Topçu.

Gecede her yer tıklım tıklım doldu.

Yılmaz Turan Coşturdu.

Görele ismi artık O'nunla dahada bir anlam kazandı.Her Görele faliyetinin ardındaki güçlü isim Görele Seyahat Hasan Ali Kodal.

Güzel Giresunun güler yüzlü güzel insanları.

Bağcılar Göreleliler Derneği Başkanı ve muhteşem gecenin mimarı Tayar Aksu yorgunluğunu gecenin bitiminde böyle attı.

Tayar Aksu ve ekibi.

MHP İstanbul İl yönetim kurulu üyesi Görele'li hemşerimiz İhsan Zomp.

Görele gecesi Horon ve Kemençe Bahçelievler öğretmen evinde deprem etkisi yarattı.

İnancalılar tam kadro gecedeydi.

Giresun Vakfı Başkanı Dr.Adil Emecan ve Görelenin ileri gelenleride geceye katılanlar arasındaydı.

İstanbul Bağcılar Görelililer Derneği'nin düzenlediği gece muhteşem bir şekilde yapıldı.

   İstanbul Bağcılar Görelililer Derneği'nin düzenlediği gece muhteşem bir şekilde yapıldı. Açılış konuşmasını Dernek Başkanı  Tayar Aksu'nun yaptığı gecede, başkan Görelililer Derneği olarak böyle bir gecede beraber olmaktan mutlu olduklarını belirtti. 
   Katılımın yoğun olduğu bu muhteşem gecede konuklar arasında başta,

Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu,

İl Özel İdare Amirliği Genel Sekteri Cumhur Melikoğlu,

Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Tekiroğlu,

Zeytinburnu eski Belediye Başkanı ve Giresun Vakfı Başkanı Dr.Adil Emecen,

MHP İstanbul il yönetim kurulu üyesi İhsan Zomp,

Esenler Belediyesi Hesap Müdürü Nazmi Güler,

Görele Dernek Birliği Başkanı Birol Kardaş,

GİRDEF ve GİRKON Başkanı Sıtkı Ada ve

bir çok Göreleli iş adamı ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.


   Gecede Hamit Çiçek, Baransel, Yılmaz Turan ve Elifce sahne alırken, sunuculuğunu Musa Ada ve Çene Cemal'in yaptığı gece Kaçkar Tv de de Canlı olarak seyircilerle buluştu.

   Geceyi düzenleyen Sn. Tayar Aksu ve ekibini organizasyondaki başarılarından dolayı tebrik ederiz.Kaynak: www.vatangiresun.com Etiketler : Bahçelievler'de, Görele, Depremi,


Bu Haber Toplam 8541 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Bu habere toplam (6) yorum eklenmiştir.
30 Ocak 2011 Pazar 23:54
TAYAR AKSU
Sevgili GİRESUN'lu ;<br /> Nuri YILMAZ Bey'in, bizim muhteşem gecemizi haber yapması sanıyorum ki sizleri rahatsız etmiş.Ama rahatsız olmama şansınız yok,çünkü;Bagcılar'da ki geceyle,Bahçelievler'de ki geceyi karıştırıyorsunuz...Aradaki farkı şöyle açıklayayım;<br /> Bagcılar'da yapmış oldugunuz geceyi GİRESUNSPOR'un arkasına sıgınarak,siyasetçileri kandırarak,çoluk cocugun eline makbuz vererek,para toplayarak,İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı;Kadir TOPBAŞ'dan para isteyerek,gecenin tadını kaçırarak ve Bagcılar Belediye Başkanı Lokman ÇAGRICI'da zor durumda bıraktınız.Bu yüzden ki gecenin güzel olma şansı yoktu ki,her başarısızlıgın sonunda bir günah keçisi gerekiyor galiba Nuri YILMAZ Bey'i seçtiniz!!!Siz kendinizi gözden geçiriniz,benim tanıdıgım Nuri'yse GİRESUN için yapamayacagı,katılamayacagı,kin güdecegi,taraf tutacagı hiçbirşey olamaz!Bizim düzenlemiş oldugumuz gecemizin hepsi kayıt altındadır,isminizi dürüstçe verirseniz sizede bir tane yollayabilirim...Çok isterseniz düzenlemiş oldugunuz gecenin detaylarından da bahsedebilirim.BAGCILAR GÖRELELİLER DERNEK BAŞKANI TAYAR AKSU <br /> Saygılar;
 
29 Ocak 2011 Cumartesi 02:11
alpay kahraman
sayın editöt bende orda yanı bagcılardaki gecedeydim mukemmel oldu turkıyemızın yuzde yırmıye yakın nufusunu bulunduran istanbulun belediye başkanı kadır topbaşın mılletvekıllerının beledıye başkanlarının giresun spor başkanının ve yuzlerce protokolun katıldıgı ve giresunsporumuza destek geceside olan bu geceye kusura bakmayın ama rezıl gece oldu dıyemezsınız dersenınz bılınızkı mutlaka art niyetıer tılıkılıkler dolaşıyordur ali yetiş beye katılıyorum yoksa bu kın nedır siz giresunlumusunuz sormak isterım yoksa irlandalımısınız.kedi usamamadıgı ete mundat dermiş<br />
 
28 Ocak 2011 Cuma 01:34
ali yetiş
Yazık size bende bağcılardaki giresunspor gecesindeydim ve mükemmel bir geceydi hadidiyelimki dedikleri gibi r... ir geceydi bu gece GİRESUNLULAR ve GİRESUN SPOR içindi o kelimeyiz siz nasıl yazıyorsunuz sizin menfaatiniz nerdeyse siz ordasınız ne yazacaksınızda bulanacak ortalık bende sizin hakkınızda bazı şeyler duydum bende başka mecralarda söyleyipte ortalığımı bulandırayım nedir yani GİRESUNLU Olmak duruş meselesidir dansözde bir oyana bir buyana oynuyor değilmi...editör...bize yakıştırdığınız sıfatlar için teşekkür ederiz.ayrıca bizim hakkımızda duyduklarınızıda açıklarsanız seviniriz.kim bilir belki gün gelir hapsine topluca bir cavap hakkımızı kullanırız.
 
Yorum Ekle Diğer Yorumlar (3) Yukarı
Diğer Haberler: